Vandaag weer een vegetarisch testje! Na de rookworst van valess is het nu tijd voor die van de vegetarische slager!
De rookworst van de vegetarische slager is leuk verpakt. Grote plus vind ik dat je ze per stuk kunt bereiden. Je warmt de worst op in een pannetje water (warm, niet kokend) voor 12 minuten.
Op het eerste gezicht ziet het er goed uit! De worst ruikt ook erg lekker. Ik heb de worst gegeten op een pistoletje met wat (oké heel veel) mayonaise.
Deze rookworst is erg lekker! Eerlijk gezegd weet ik niet meer hoe de “echte” smaakt maar volgens mij komt hij echt wel dicht in de buurt!
Conclusie: ik ben erg tevreden over deze rookworst! Hij heeft de bekende knak en smaakt echt rokerig en vettig! Mijn eindcijfer is een 8! Zeker de moeite waard om te gaan proberen 🙂